Coolicon lighting

Coolicon Lighting Ltd., 36 Dalmeny Street, EH6 8RG Edinburgh, Velká Británie
oficiální web výrobce: https://www.cooliconlighting.com/

Lampy Coolicon osvětlují cestu generacím, od první lampy patentované již v roce 1933 až po dnešek. Původní design, kterému je společnost věrná dodnes také dal název celé společnosti, který je odvozený od slov cooling a convention. Horní otvory v lampě Coolicon totiž umožnily použití 100W žárovek s jasným světlem. Lampa se stala běžným standardem pro osvětlení výrobních hal a provozních prostor.

V dnešní době v Coolicon vytváří produkty, jejichž dlouhověkost a autenticita jsou nezpochybnitelné. Stínidla Coolicon, ručně vyrobená ve Spojeném království, v nejkvalitnějším provedení, vám budou hrdě sloužit po celý život i déle.

Výběr materiálů přímo odráží touhu vytvářet produkty s dlouhou životností a opravdu kvalitních produktů. Od síly a dlouhé životnosti sklovitého smaltu až po průsvitnou kvality Bone China, každý materiál byl pečlivě upraven tak, aby ctil ikonický standard Coolicon® z roku 1933 a jeho odkaz.

Vytváření produktů, které vydrží po celý život, je to, co v Coolicon umí nejlépe. Samozřejmě však berou ohled na prostředí a naši planetu. Celý závod pracuje tak, aby vytvořil minimální odpad. Snižování emisí uhlíku prostřednictvím místní výroby, používání nekonečně recyklovatelné oceli, výroba na zakázku zajišťuje udržitelnost s nízkým odpadem.