Italská stolní lampa Rimsa Model 103, černá, montáž do stolu

Lampa pro technické využití odolná otřesům

Dostupnost 2 týdny
Kód: 107300
5 211 Kč
Italská stolní lampa Rimsa Model 103, černá, montáž do stolu

Tato lampička byla vyvinuta jako pracovní světlo pro technické oblasti. I běžnému pracovnímu stolu nebo kanceláři přidá technicistní ráz. Pozadu však není ani pokud jde o funkčnost. Třídílné rameno lampy lze ručně zaaretovat. To zajišťuje vysokou stabilitu i při silných vibracích v pracovním prostředí.

Tento model se připevňuje pomocí šroubovací základní desky přímo do stolu nebo pracovní desky. Nastavitelný kulový kloub je zapuštěn do šroubovací základní desky. To zajišťuje flexibilní osvětlení pracoviště a zpracovávaných předmětů. 

Model 103 je dostupný v černé barvě.

Použité materiály: Hlava lampy je z lisovaného ocelového plechu s vrchním krytem z nylonu vyztuženého skelnými vlákny, rameno lampy z ocelového plechu, ocelová základna, plastová rukojeť, PVC kabel, zástrčka z bakelitu,

Rozměry: celková délka ramene svítilny 1,12 m (spodní část 50 cm, střední část 28 cm, horní část 34 cm), hlava svítilny 18 cm, kabel 1,70 m, základní deska 6 cm
Průměr: hlava lampy 16,5 cm
Hmotnost: celková: 1,35 kg

Svítidlo má porcelánovou objímku pro žárovky typu E27 do max 60W. Dodáváno bez světelného zdroje (žárovky). IP 20 - Svítidlo do interiéru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Industriální stolní svítidla a reflektory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.35 kg
Světelný zdroj: žárovka E27
IP krytí: IP20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Svítidla THPG zaujmou tradičním designem, dlouhou životností a dokonalou funkčností. TPHG se od svých počátků zaměřuje na udržitelnost svých produktů. Garantují, že výrobní proces vždy zajišťuje kvalitní zaměstnání osob i ochranu přírodních zdrojů. Zakládají si na tradičních výrobních technikách i materiálech jako bakelit®, porcelán nebo sklo. Spolupráce s ostřílenými odborníky a designéry, umožňuje společnosti další rozvoj i rekonstrukci původních plánů svítidel.

Je nám potěšením Vám nabídnout celý sortiment svítidel značky THPG.